• חודש וחצי של אקרויוגה בסן פרנסיסקו

  חודש וחצי של אקרויוגה בסן פרנסיסקו

  הגעתי לסן פרנסיסקו בסוף יוני ושהיתי שם כחודש וחצי. כמי שהצטרפה לבעלה שעבד שם מבוקר עד ערב, ללא חברים וללא שום הכרות עם המקום, הייתה לי שאיפה אחת – לעשות כמה שיותר אקרויוגה.

  שמתי לי למטרה להגיע לכמה שיותר אירועי אקרויוגה ב-Bay Area (סן פרנסיסקו וסביבתה הקרובה) ולפגוש כמה שיותר אנשים, בין השאר כדי אולי להכיר את שותף האקרויוגה שאני כל כך רוצה למצוא.

  נרשמתי לקבוצה שלהם בפייסבוק, הצגתי את עצמי, סיפרתי שאני באה לתקופה ושאלתי מתי יש ג'אם. כבר ביום למחרת הצטרפתי לאחד המפגשים ולשיעור מיד לאחריו, שבו הכרתי את אריאל מיהיק, בסיסת על והשותפה של ליז וויליאמס שמלמדות ביחד ב-YogaSlackers. אחרי שהשתתפתי בסדנה מעולה שלהן, אריאל ביקשה ממני להיות האסיסטנטית שמלמדת יחד איתה בשיעור שלה.

  כל יום ליקטתי עוד קצת מידע על איפה אפשר לעשות אקרויוגה. עוד בארץ שמעתי על Athletic Playground, שהוא מקום של הישראלית האדירה שירה יציב ויש בו אינספור שיעורי אקרויוגה ושיעורים נוספים, כמו גם חלל שבדרך כלל פנוי כדי להתאמן בו עם מזרנים מקיר לקיר.

  הגעתי לכל ג'אם אפשרי, הלכתי לשיעורים והתחלתי להכיר את הנפשות הפועלות. חשבתי שהקהילה בסן פרנסיסקו תהיה עצומה אבל היא לא. ישנם בערך 400 חברים בקבוצה וחלק גדול מהם כלל לא גר באזור. מה שכן, ה-Bay Area גדול מספיק כדי שיהיה שם היצע רחב מאד של שיעורים.

  כך יצא שתרגלתי יוגה כמה פעמים בשבוע (וזו בירת היוגה אז יש המון מבחר וגם מבצעים לנרשמים חדשים שיכולתי לנצל כל פעם בסטודיו אחר) וגם אקרויוגה כמה פעמים בשבוע.

  הקהילה אמנם ברמה טובה אבל בהחלט לא יותר טובה מהרמה של הקהילה שלנו, מה שדי מדהים בהתחשב בכך שעד לא מזמן סן פרנסיסקו נחשבה בירת האקרו העולמית! לעומת זאת, הם עובדים לא מעט בגובה, לדעתי כתוצאה מתרבות הצ'ירלידינג שיש בארצות הברית.

  מבחינת מורים הייתה לי הזדמנות לפגוש ולעוף עם חלק ממיטב המורים בעולם. הלכתי לסוף שבוע של קמפינג עם ג'ייסון וצ'לסי שלא הכרתי באופן אישי לפני כן והתאהבתי בכישרון וביצירתיות ובמקביל ב-Down to earth שלהם.

  קבוצת המורים המקומית קיבלה אותי אליה בזרועות פתוחות ומצאתי את עצמי אוכלת ארוחת ערב עם דניאל סקוט (מורה סופר מוכר בעולם), הולכת לג'אם עם לקס, עפה עם ג'וש יאנג בג'אם אחר ומגיעה לאימון אישי עם לו-יי מי שהיה המאמן של ג'ייסון נימר שנים רבות. מטורף לחשוב שתחת ידיו המאומנות של לו-יי עברו הנבחרת הסינית לאולימפיאדה, ג'ייסון ו… אני!

  כמעט בכל פעם שמגיעה לידיי הזדמנות-אקרויוגה היא מתגלה כמדהימה יותר ממה שיכולתי לקוות לו. גם הפעם, היה זה ביקור מוצלח ומבטיח שטמן בחובו המון ציפייה לעתיד, כי אני יודעת שתמיד שמור לי שם מקום קטן.

  Leave a reply →

יש לי משהו להגיד על זה

Cancel reply