קצת עלי ועל הדרך שלי

אקרויוגה בתל אביב

היי לכולם, אני שמחה שהגעתם לדף הזה. קוראים לי נגה ואני מורה לאקרויוגה ומאמנת אישית.

אפשר לומר שהעבודה שלי היא חגיגה של שמחה והגשמה. לא רק שמחה והגשמה שלי, אלא גם של המתאמנים שלי. באמצעות האימונים האישיים, השיעורים וסדנאות האקרויוגה שאני מעבירה, אני רואה איך אנשים מגלים בעצמם כוחות חדשים (פיזיים ומנטליים), מצליחים דברים מדהימים שלא האמינו שיוכלו לעשות, פורצים גבולות בתוך עצמם והופכים לאנשים שמחים יותר.

אני מלאת הכרת תודה ושמחה על כך שיש לי את הזכות לגרום לאנשים להתחבר לגוף שלהם ולתת לו את תשומת הלב המתאימה והמדוייקת לו ומתוך כך להרבות אהבה בעולם – לאנשים כלפי עצמם, בני הזוג שלהם, חברים וגם מכרים חדשים. את מה שאני מציעה ניתן למצוא בדף "שיעורים ואירועים" ו"אימונים אישיים", אם אתם רוצים להתחיל – אני פה! 🙂 צרו איתי קשר בנייד – 052-4815196, או במייל noga@acroyoga.org לקבלת עדכונים על הפעילות שלי:

 

Thai Massage

סדנת תאי מסאז' ביום אקרויוגה לנשים

אז מי אני?

תמיד ידעתי שאני רוצה לעסוק בעבודה עם הגוף וגם בעבודה עם הנפש. לאחר תעודות רבות בתחום הכושר ו-B.A בעבודה סוציאלית, התחדדה לי ההבנה כי הסתכלות שלמה היא זו המתבוננת בשניהם גם יחד וכי הדרך הנכונה עבורי הינה לבחור תחום המשלב בין השניים.

בשנת 2009 סיימתי את לימודי ב-B.Education והתחלתי לעבוד כמדריכת אירובי ועיצוב הגוף. לאחר מכן השתלמתי בקורס מתיחות, קורס פיטבול וכן עשיתי קורס מדריכי חדר כושר. עבדתי בתחום וכל הזמן חתרתי להעשרה של הידע והכלים שיש לי, על מנת להיות טובה יותר במה שאני עושה.

יום אחד התחלתי קורס של עיסוי תאילנדי. מגע תמיד היה חשוב לי בתרגול הגופני אך בקורס הבנתי באמת כמה עוצמה, תקשורת ויכולת ריפוי יש במגע הזה. במהלך האופוריה של אותו קורס, מישהי הציעה לי "לנסות משהו". התאהבתי מיד. תרגול אחד של אקרויוגה (AcroYoga) וחיי השתנו. אותה אקרויוגה הפכה לאמת שלי.

תחום שמשלב עבודה עם הגוף, תקשורת עם אנשים, מגע, אתגר, עוצמה, כיף עצום, תרגול גם בטבע… מה אפשר לרצות יותר מזה? אופק התקדמות אינסופי, אימון מדהים לגוף, אימון ש"מחנך" אותי לתקשר עם האדם שאני מתרגלת איתו באופן שיהיה נעים, ברור וישיר כך שנוצר ביטחון ואמון, אימון שדורש חיפוש וסקרנות על מנת להצליח, שמחזיר אנשים ליכולת לשחק.

לא סתם קוראים לזה "לעוף". תרשו לעצמכם להתרומם, לפרוץ גבולות ולהתחבר – בואו לנסות אקרויוגה.